Detské vozítka porovnanie ceny

PEG PEREGO Gaucho Rock´in

PEG PEREGO Gaucho Rock´in

Typ vozidla: Detské vozidlá Veková kategória: 3-8 rokov Maximálna záťaž: 2 deti Farba: strieborná Max. rýchlosť: 8 km/h Napájanie: 12V (12 Ah) Rýchlosť: 2 + spiatočka Výkon: 460W (2 motory) Toto elektrické autíčk dvojmiestny výkonnejší automobil z rady 12V, dodávaný vrátane batérie a nabíjačky, ovládaný zošliapnutím pedála plynu, dve rýchlosti vpred, jedna vzad Peg-PéregoPeg-Pérego Elektrické vozítka Peg-Pérego

Biemme Motorka GP s elektrickým motorem

Biemme Motorka GP s elektrickým motorem

100x52x72cm, rychlost 4 km/h, doporučený věk od 2 let. Motorka GP je vozítko na elektrický pohon určené pro děti od 2 let. Vozidlo je poháněno pomocí 6V baterie s dobou použití 1 - 2 hodiny v závislosti na intenzitě přerušování jízdy. Motorka může jezdit dopředu i dozadu, brzdu a plyn má na stejném pedálu. Pro bezpečnou a zábavnou jízdu je vybaveno klaksonem. Rychlost jízdy je až 4 km/h. Baterie se nabíjí pomocí přiloženého nabíjecího adaptéru. Svým veselým designem si získá příznivce mezi všemi dětmi, které s touto hračkou zažijí spoustu legrace a zážitků z jízdy. Parametry a specifikace:Barevné provedení:červenáRychlost:4 »

PUKY Ceety CAT S6

PUKY Ceety CAT S6

Vo verzii do mesta je z nej komfortná trojkolka, ktorú je možné tlačiť. Vo verzii na hranie sa zmení na zábavnú trojkolku na šliapanie. V oboch prípadoch ponúka rodičom i deťom radosť z jazdy na spoločnej ceste životom. Nízko položené ťažisko pre vyššiu bezpečnosť vašich detí Nastaviteľné športové sedadlo s adaptívnym operadlom Multifunkčná vodiaca tyč Mäkký povrch sedátka Možnosť uzamknutia riadidiel Kvalitné vzduchom plnené pneumatiky, predné L225/55, zadné L180/50 Ručná brzda Bezpečnostné koncovky nielen na riadidlách Polstrovanie riadidiel Batožinová priehradka s prepravnou taškou Aretácia riadidiel Obmedzenie uhla »

Scott Contessa Scale JR 24

Scott Contessa Scale JR 24

Juniorské dámské kolo Contessa Scale JR 24. Perfektní volba pro juniorky cyklistky. Sklopení rámu umožňuje lepší manipulaci při slézání a nalézaní a také bezpečnost při jízdě. Na takovém kole není problém se vydat s rodiči na vyjížďku a užít si jízdu se v

SMART TRIKE All in One Stage 2

SMART TRIKE All in One Stage 2

V prvej fáze je vozítko vhodné pre deti od 6 mesiacov a používá sa ako húpacia kolíska, alebo ako vozítko s malými kolieskami do interiéru Po odstránení húpacieho rámu možno s vozítkom jazdiť pohodle aj po vonku Pre väčšiu bezpečnosť je opatrený ochrannou hrazdou, polstrovaním sedáka a bezpečnostnými pásmi Od veku cca. 10 mesiacov je možné z autíčka odstrániť polstrovanie sedáka, čím sa zväčší priestor a pohodlie pre vaše dieťa Druhá varianta je určená deťom od 14 mesiacov - ide o odrážadlo so stabilným štvorkolesovým podvozkom riadený riaditkami Pre najstaršie deti vo veku 2 rokov a viac je určená varianta štvorkolesovej »

SMART TRIKE Spark

SMART TRIKE Spark

Rozmery krabica: 60,5 cm x 22 cm x 44,2 cm Hmotnosť: 6,9 kg Pre obdobie od 10 do 15 mesiacov je prítomná obručovitá hrazda, ktorá spolu s trojbodovým pásom zaisťuje bezpečie pre tie najmenšie deti. Zároveň sú prítomné stúpačky, takže dieťa môže byť vezené, bez toho aby samo muselo šliapať do pedálov. Pedále možno prepínať do polohy napevno, keď sa otáča spolu s predným kolieskom alebo do polohy "voľnobehu", keď sú na koliesku nezávislé. Vodiaca tyč môže ovládať zatáčanie trojkolky a dá ju navýšku polohovať. Pre deti od 18 mesiacov možno už ochrannú hrazdu odinštalovať a použiť iba bezpečnostný pás. Stúpadlá možno úplne »

SMART TRIKE Dream Touch

SMART TRIKE Dream Touch

Pre obdobie od 10 do 15 mesiacov je prítomná obručovitá hrazda, ktorá spolu s trojbodovým pásom zaisťuje bezpečie pre tie najmenšie deti. Zároveň sú prítomné stúpačky, takže dieťa môže byť vezené, bez toho aby samo muselo šliapať do pedálov. Pedále možno prepínať do polohy napevno, keď sa otáča spolu s predným kolieskom alebo do polohy "voľnobehu", keď sú na koliesku nezávislé. Vodiaca tyč môže ovládať zatáčanie trojkolky a dá ju navýšku polohovať. Pre deti od 18 mesiacov možno už ochrannú hrazdu odinštalovať a použiť iba bezpečnostný pás. Stúpadlá možno úplne zložiť pod trojkolku, takže nijako neprekáža. Od 30 do 36 + »

PUKY Pukylino

PUKY Pukylino

Detské odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti - vysadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie. Výška sedátka od zeme 22 cm. Ergonomické tvarované sedadlo. Riadítka s bezpečnostnými koncovkami. Vysoko kvalitné tiché kolieska. Dĺžka: 51 cm Šírka: 26 cm Váha: 2,5 kg Nosnosť: 20 kg Nastavenie výšky sedadla: 22 cm Rozmer balenia: 50,5 cm x 27 x 17 cm


1 2 329 30 31 32 33 34

Porovnanie ceny - lacné Detské vozítka zo spoľahlivých internetových obchodov. Detské vozítka aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.